You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Content management
neboli správa obsahu

Máte nápad na to, jak pravidelně komunikovat se zákazníky? Pomůžeme vám ho dovést k hmatatelnému výsledku. Vytvoříme koncepci tištěného nebo elektronického časopisu nebo bulletinu, napíšeme články a časopis vydáme. Ať už se jedná o magazínovou přílohu, firemní nebo zákaznický časopis, letáky, či webové prezentace, dodáme vám kvalitně zpracovaný a čtivý materiál a vyprovodíme ho do světa.

 • Nejenže vymyslíme dlouhodobý ediční plán, ale také se ho budeme držet.
 • Máme i všechny potřebné technologie pro tištěné publikace, internet a elektronické knihy.

Potěšte zákazníky neotřelým obsahem!

 1. Vyšší princip

  Obsah, jehož prostřednictvím budete se zákazníky v pravidelném kontaktu, dodá vaší existenci doslova novou dimenzi. Přesvědčte je, že jste odborníky ve svém oboru, a dodávejte jim pravidelný přísun informací a zábavy, čímž jim dokážete, že jsou na správné adrese.

 2. Web i tisk

  Každá forma má svá specifika. V naší historii jsme si potvrdili obojí. Byli jsme při tom, když naši klienti dávali dohromady koncepci časopisu pro náročné čtenáře, i při tom, když neznámý self-made man zakládal blog, u jehož stránek o několik let později čtenáři zapomněli vzrušením dýchat. A chceme být při tom, až podobné náplni vdechnete život vy.

 3. Aby texty měly formu

  Víme, že pořádek dělá přátele a perfektní forma dotváří obsah. Dává mu smysl. Co je platné, že konkrétní text sebelépe vypilujete, když nakonec dostane od roztěkaného grafika do vínku neuspořádanost a chaos? Dohlédneme na to, aby všechno, co tisknete, odpovídalo typografickým zvyklostem.

 4. Nekonečno

  Naším snem je časopis zmrzlinářů, internetový server odhalující prohřešky amatérských modelářů nebo audiovizuální průvodce po Madridu. Za tím vším jsou hodiny, dny a měsíce práce, ale stojí za to za svým snem jít. Máte nějaký podobný sen vy?

Proč to zkusit

Na vlastní kůži

Neprodáváme zajíce v pytli ani sněhuláka v létě. Správu obsahu a okopávání zahrádky s pravidelnými texty můžeme nabízet i díky tomu, že jsme si provozování obsahových projektů vyzkoušeli v praxi a doslova na vlastní kůži.

Něco navíc

A protože umíme česky a zakládáme si na tom, můžete se spolehnout, že uděláme všechno pro to, aby vás žádný z vašich čtenářů nemohl považovat za diletanty. Umíme rešeršovat, máme nápady a každý jeden článek napíšeme tak, aby nebyl zbytečný.